Міжнародна науково-технічна конференція

Проблеми і перспективи транспортування нафти і газу

 

Шановні друзі !

 

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-технічній конференції “Проблеми і перспективи транспортування нафти і газу”, яка відбудеться в Івано-Франківську в період 15-18 травня 2012 року.

У конференції планується участь організацій, установ і провідних вчених України, країн СНД, Європи та наших партнерів зі всього світу.

Інформацію щодо участі у конференції та виставці можна знайти на нашому сайті, на веб-сторінці університету www.nung.edu.ua або за телефоном (03422) 4–24–30, проректор з наукової роботи, проф. Карпаш О.М. (karpash@nung.edu.ua).

Участь в конференції завжди приносить тільки позитив для учасника. А ті проблеми, яким пропонується присвятити дану конференцію, на сьогоднішній день є надзвичайно актуальними. І їх вирішення можливе тільки за тісної співпраці виробничників та науковців, особливо в умовах конференцій, де відбувається обмін досвідом та науковими напрацюваннями.

Сподіваюсь, що Ваша участь в конференції відкриє нові можливості та перспективи для Вашої компанії на території України та інших країн світу.